طراحی و نظارت

شركت آبان طرح ايوان به شماره ثبت ۵۳۶۱۰۵ به شناسه ملي ۱۴۰۰۸۰۶۳۴۲۵ و با دریافت مجوز از نظام مهندسی ساختمان تهران فعال در زمینه صنعت ساختمان و با پانزده سال تجربه، با درک لزوم شکل‌گیری مجموعه‌ای از مشاوران تخصصی هماهنگ و منسجم در زمینه طراحی ساختمان و ارائه خدمات مهندسی ایجاد شده است. و برای شرکت حقوقی طراحی و نظارت آماده خدمات است.

• نظارت بر اجرا انواع پروژه های ساختمانی توسط مهندسین با تجربه اجرائی باعث خواهد شد تا شما در زمان کمتر، بهترین نتیجه را از هزینه خود دریافت کنید و خاطرتان آسوده باشد.

• طراحی انواع بناهای ساختمانی شامل طراحی معماری کامل بنا، طراحی نما، طراحی محوطه، ، طراحی داخلی، طراحی دکوراسیون و عناصر داخلی بنا و محوطه

• وجود تیم کاری فنی و مهندسی شامل مهندسین برق، مکانیک و سازه در کنار مهندسین معماری و شهرسازی باعث شده است تا کیفیت و جامعیت ارائه خدمات، برگ برنده ما باشد در دستان شما.

این مجموعه، پیشرو و پویا در ارائه خدمات طراحی، نظارت، و سایر خدمات مهندسی در پروژه‌های ساختمانی بوده و در راستای کمک به عمران و آبادانی میهن عزیزمان آماده است تا نقش موثر خود را در توسعه و بهبود وضعیت ساخت و ساز کشور ایفا نماید.

طراحی تخصصی نما

طراحی نمای ساختمان بسیار مهم است زیرا در زمان وارد شدن به ساختمان اولین چیزی که چشم آدمی را به خود جلب می کند نمای ساختمان است ، نمای ساختمان تاثیر بسزایی در تلقی و برداشت اشخاص از کیفیت و نوع ساخت پروژه شما دارد. یک طراحی و اجرای جذاب و با کیفیت در ظاهر ساختمان شما می تواند اثری شاخص و به یاد ماندنی را در ذهن بیننده تداعی کند. در حقیقت نمای ساختمان یکی از مهم ترین عناصر در طراحی ساختمان می باشد.

دفتر معماری آبان طرح ایوان با توجه به این نکته با بهره گیری از دانش روز معماری و آمیختن آن با خلاقیت از سال 1385 به صورت تخصصی و کاملا علمی فعالیت در حوزه طراحی نمای ساختمان را آغاز نموده است و توانسته است با فعالیت حرفه ای در طراحی و اجرای نما ارائه کننده ی پروژه های موفق و قابل توجهی باشد.

شرکت معماری آبان طرح ایوان توانایی طراحی و اجرای کلیه ی نماها ساختمانی با رعایت استانداردها و ضوابط شهرداری را دارد و این اطمینان را به مشتریان خود میدهد که به بهترین شیوه ی ممکن وظیفه ی خود را انجام دهد.

طراحی و اجرای تخصصی ویلا

ویلا مکانی است برای استراحت و آرامش انسان امروزی به دور از مشکلات و گرفتاری های شهری و آلودگی های محیطی، از اینرو طراحی ویلا تفاوت های ماهوی با المان هایی دارد که در طراحی ساختمان های مسکونی شهری در نظر گرفته می شود و محدودیت های زندگی شهری در طراحی ویلا را نداریم .

در روند طراحی و ساخت ویلا نیز همچون سایر پروژه های معماری مطالعه و بررسی مواردی چون شناسایی محیط، شرایط اقلیمی منطقه، تهیه اطلاعات و عکسبرداری از مکان مورد نظر و همچنین ارائه طرح های مقدماتی به کارفرما و تحویل نقشه های اجرایی به همراه جزییات آن برای پیمانکاران از مراحل اولیه اجرای ویلا می باشد.

دفتر معماری آبان طرح ایوان بر اساس رویه های تعریف شده در مجموعه، سعی در طراحی ویلا و اجرای تخصصی پروژه های ویلایی را با بالاترین کیفیت ممکن ، در تمامی مناطق ایران با اجرای بهترین پیمانکاران و تطابق کامل با ضوابط فنی و استانداردها و مقررات ملی و بین المللی دارد.

طراحی تخصصی تالار و باغ

تالار برای انجام مراسمات مختلف امروزه یکی از نیازهای جامعه می باشد. که نیاز به ساخت تالار در فضای شهری اعم از کوچک و بزرگ احساس می شود. از این رو طراحی تالارهای تشریفاتی مجلل و سالن های همایش بیش از پیش مورد توجه می باشد. باغ تالار می بایست به گونه ای باشد که بتواند سلیقه ی عمومی مردم را در برگیرد. جذابیت و گیرایی ۲ مولفه ی اصلی در طراحی باغ تالار هستند.

دفتر معماری آبان طرح ایوان با بهره گیری از ایده ها و استانداردهای روز دنیا و با استفاده از مصالح با کیفیت در زمینه طراحی تالار و معماری داخلی، سعی بر آن دارد گامی موثر در راستای صرفه جویی در هزینه، زمان و همچنین انطباق خواسته ها و سلایق کارفرمایان با محصول نهایی بردارد.

مراحل طراحی باغ تالار:

1. طراحی نقشه های داخلی
2. طراحی تصاویر ۳ بعدی
3. طراحی پلان نورپردازی و صدابرداری
4. مشاوره خرید متریال و مبلمان
5. اجرای دکوراسیون داخلی سالن های اصلی
6. طراحی واجرای محوطه و پارکینگ
7. تحویل پروژه

بازسازی

بازسازی واحدهای مسکونی یکی از موضوعاتی است که با گذشت چند سال از عمر هر ساختمان در قسمت‌ها وبخش‌های مختلف آن امری ضروری است.

بازسازی منازل مسکونی مربوط به بروز مشکل در یکی از سیستم های تاسیسات، سیم کشی ساختمان و یا لوله کشی نیست بلکه همه ساختمان های مسکونی پس از چند سال نیاز به بازسازی و تعمیرات ساختمان دارند.

استفاده از خدمات شرکت بازسازی ساختمان در مواقع ضروری و حتی برای تغییر دکوراسیون داخلی، یک راه مطمئن برای بازسازی و تعمیرات ساختمان است. هرچه عمر ساختمان بالاتر می رود نیاز به تعمیرات و بازسازی بیشتر می شود. تغییر دکوراسیون و طراحی داخلی نیز با بازسازی و تعمیرات ساختمان همراه است.

شما میتوانید مطمئن باشید که انجام کارهای شما با بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن توسط تیم های با تجربه و با سلیقه ما پیاده سازی خواهد شد، افراد متخصص ما خواسته های شما را با به کارگیری از اصول و استانداردهای فنی و مهندسی به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد.

مجموعه خدمات ما در زمینه بازسازی و مرمت ساختمان عبارت اند از:
1. طراحی نقشه های داخلی
2. طراحی تصاویر ۳ بعدی
3. مشاوره خرید متریال و مبلمان
4. اجرای دکوراسیون داخلی
5. اجرای بازسازی
6. تحویل پروژه

نقشه برداری

این شرکت افتخار دارد در زمینه انجام پروژه های نقشه برداری خدمات ذیل را با دقیق ترین و پیشرفته ترین تجهیزات نقشه برداری توسط مهندسین با تجربه نظام مهندسی ارائه دهد.

1. نقشه برداری ثبتی و کاداستر برای تفکیک اراضی و تعیین حد و حدود زمین با استانداردهای مورد نیاز ارگانها
2. کنترل کارهای اجرایی، نحوه اجرا و پیاده کردن ستون های فلزی و بتنی
3. تهیه نقشه های UTM با تجهیزات استاندارد و GPS ایستگاهی دو فرکانسه مربوط به ماده 147
4. نقشه برداری شهری و روستایی برای تهیه طرح های جامع شهری، طرح های تفصیلی و هادی روستایی
5. تهیه نقشه های وضع موجود ساختمان جهت پایانکار
6. انجام امور مربوط به توپوگرافی در کلیه مقیاس ها
7. تهیه نقشه ابنیه و آثار تاریخی

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
فهرست
آیا سوالی دارید؟