آتلیه عکاسی شمایل

star_rate

کارفرما: آقای هاشمی

موقعیت: شهر تهران

متراژ: 400متر مربع

سال: 1395

star_rate

توضیحات پروژه:

آتلیه عکاسی ، محل ثبت خاطرات افراد هستند.

این خاطرات تا پایان عمر، با نگاه کردن به عکس هایی که در آتلیه ها گرفته شده اند، یادآوری می شوند.

آتلیه عکاسی شمایل که طراحی داخلی و بازسازی آن توسط دفتر معماری آبان انجام شده است

بازسازی و طراحی داخلی آتلیه عکاسی شمایل در فضایی به متراژ 400 متر مربع در شهر تهران صورت گرفته است در طراحی داخلی فضا سعی شده  تا فضا  قابل تغییر و همچنین خلاقانه باشد و با استودیوهای عکاسی سنتی تفاوتی شاخص ایجاد کند.

فضای آتلیه عکاسی شمایل به چند بخش شامل فضای اداری که داری مبلمان برای استراحت مشتریان و میزکار، استودیوی کودک با طراحی شاد ، استودیویی با فضای مدرن و استودیو کلاسیک برای پاسخ دهی به مشتریان با سلایق مختلف تقسیم میشود.

در هنگام طراحی دکوراسیون آتلیه عکاسی باید در انتخاب رنگ بندی محیط و نورپردازی فضای داخلی آتلیه حساسیت لازم را به خرج داد و رنگ فضای داخلی آتلیه را با توجه به متراژ انتخاب کرد .

در بخش آتلیه کودک به دلیل کوچک بودن فضا و همچنین روحیه خاص کودک برای ایجاد فضایی دلباز و روشن از رنگ های روشن استفاده شد. و برای طراحی فضای داخلی آتلیه مدرن  از ترکیب رنگ های روشن و تیره استفاده گردید.

طراحی متناسب این فضای بزرگ به منظور استودیویی برای عکاسی در زمینه های مختلف قابلیت کار دارد و می تواند از عکاسی عروس، پرتره ، عکاسی کودک و یا عکاسی تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد و تصاویر بی نظیری را ثبت نماید.

فهرست
آیا سوالی دارید؟