ویلا جلیلی

star_rate

کارفرما: آقای جلیلی

موقعیت: نوشهر

متراژ: 250 متر مربع

سال: 1390

star_rate

توضیحات پروژه:

امروزه در معماری ویلاهای مدرن و لوکس, دکوراسیون داخلی آن ها اهمیت بسیاری دارد. در طراحی قسمت های مختلف این پروژه با توجه به کاربری های مختلف نوع طراحی از ساده تا پر انرژی با استفاده از نورپردازی سقف ورنگ مبلمان متفاوت میباشد.

در سالن اصلی، فضایی پر انرژی و محلی برای پذیرایی که میبایست طرحی خاص و در شان این مجموعه میداشت، ما با ایجاد فضایی مدرن با تکنولوژی روز، استفاده از رنگ سفید دیوار ها و بهره گیری از چوب در طراحی، جذابیت منطقی ای به این فضا ویلا دادیم.

در طراحی اتاق خواب ویلا آقای جلیلی، فضایی ساده و خنثی و مناسب برای استراحت در نظر گرفته شد، تخت خوابی ساده و مدرن که همخوانی با معمماری پروژه داشته باشد، کمد دیواری ای بزرگ و کشویی که هماهنگی با دیگر مبلمان موجود در پروژه دارد و سقفی ساده با نورپردازی ملایم و موضعی ما را در خلق فضایی ساده برای استراحت یاری نمودند.

برای طراحی اتاق بازی با توجه به فضای ورزشی پویا در زیرزمین سعی بر آن داشتیم که سقفی پویا، متنوع و با حرکت هایی که هارمونی ملایمی در فضای ما ایجاد میکند و همچنین با اضافه کردن رنگ هایی در دیواره با استفاده از چوب و قفسه هایی برای قسمت بیلیارد، ایجاد تنوع و حرکت رنگ در فضا کنیم.

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
فهرست
آیا سوالی دارید؟